top of page

Eğitimlerim

BİSİAD Pazarlama ve Satış Eğitimi

BİSİAD Pazarlama ve Satış Eğitimi

Bisiad Akademia'nın düzenlediği Pazarlama ve Satış Teknikleri Sertifika töreni, Bisiad Başkanı Ahmet Hamdi ÖZDEMİR ve 2. Başkan Mehmet Tamer ERGÜN'ün katılımıyla gerçekleştirildi. Eğitim alan katılımcılara sertifikalar takdim edildi. Başkan Ahmet Hamdi ÖZDEMİR, BİKAD ve KABİKAD üyelerine ve katkı sağlayanlara teşekkürlerini iletti.

Ekip Ruhu ve Takım Çalışması

Ekip Ruhu ve Takım Çalışması

Gelibolu Kaymakamlığı Hizmet İçi Eğitim Etkinliği'nde "Ekip Ruhu ve Takım Çalışması" konusunda uygulamalı bir eğitim verdim. İstekli ve heyecanlı katılımcılarla keyifli bir deneyim yaşadık. Teşekkürler 🙏

İnsan Kaynakları Eğitim Programı

İnsan Kaynakları Eğitim Programı

ÇOMÜ öğrencileri, Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve İK 17 Platformu işbirliğinde düzenlenen İnsan Kaynakları Eğitim Programı'na başvurarak başarıyla tamamladı. Program, 30 farklı bölümden öğrencilere iş hayatına girişlerini kolaylaştırmayı ve pratik beceriler kazandırmayı amaçlıyor.

CV Hazırlama ve İş Görüşmelerinde
Başarı Sağlama

CV Hazırlama ve İş Görüşmelerinde
Başarı Sağlama

25 Mart 2021'de ÇOMÜ öğrencilerine özel İnsan Kaynakları Yönetimi Uygulamalı Eğitiminin ilk kısmını başarılı bir şekilde tamamladık. Öğrencilerimize keyifli ve verimli bir eğitim sunduk.

Görüşme Teknikleri

Görüşme Teknikleri

27 Eylül 2022'de Çanakkale Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü uzmanlarıyla "Görüşme Teknikleri" eğitiminde bir araya geldik. Katılımcılarla keyifli ve öğretici bir eğitim deneyimi yaşadık. Tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum.

Mobbing Eğitimi

Mobbing Eğitimi

18 Şubat 2022'de ÇOMÜ Kadın ve Aile Çalışmaları Merkezi ile Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı işbirliğiyle "İş-Aile Yaşam Dengesi" panelinde Jandarma Personeline psikolojik şiddet (mobbing) konulu eğitim sundum. Değerli katılımcılara teşekkürlerimi iletiyorum.

bottom of page