top of page

Etkinliklerim

2015

isad baskani derse konuk oldu

İSAD Başkanı Derse Konuk Oldu

ÇOMÜ Biga Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dış Ticaret ve Lojistik Bölümü Yüksek Lisans öğrencileri bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere sektörden konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Kasım 2015 Cuma günü saat 14.00’de ÇOMÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü toplantı salonunda Turbağ Sigorta Aracılık Hiz. Ltd.Şti Genel Müdürü ve İSAD (İstanbul Sigorta Acentaları Birliği ) Başkanı Turusan BAĞCI ile bir araya geldi.

2018

gelibolu esnaf ve sanatkarlar odasi toplantisinda uzman konusmacilar yer aldi

Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Toplantısında Uzman Konuşmacılar Yer Aldı

Gelibolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası konusunda uzman kişilerle esnaf söyleşisi düzenledi. “En büyük esnaf bizim esnaf” sloganıyla yapılan esnaf söyleşilerinde esnafların sorunları, müşteri ilişkileri gibi birçok konuda bilgilendirme yapıldı.

2022

canakkaleli kadinlar 8 kadin 8 hikaye soylesisinde ogrencilerle bulustu

Çanakkaleli Kadınlar, '8 Kadın 8 Hikaye' Söyleşisinde Öğrencilerle Buluştu

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında 09.03.2022 tarihinde İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘8 Kadın 8 Hikaye’ isimli söyleşi etkinliğinde, Çanakkaleli kadınlar başarı öykülerini öğrenciler ile paylaştı.

2017

arastırma isbirligi guc birligidir felsefesi ile gerceklestirildi

Araştırma, “İşbirliği Güç Birliğidir” Felsefesi ile Gerçekleştirildi

Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Doç. Dr. Dilek Dönmez Polat ve Araştırmacı Büşra Postacı tarafından gerçekleştirilen “Gelibolu Turizminin Gelişmesinde Paydaşlar Arasındaki İşbirliğinin Analizi” araştırması sonuçlandı. Araştırma ilerleyen günlerde makale olarak yayınlanacak ancak ondan önce sonuçlar Gelibolu’daki paydaşlar ile paylaşılmak istendi.

2021

ik 17 platformu kadin calisamalari gundemiyle toplandi

İK 17 Platformu Kadın Çalışmaları Gündemiyle Toplandı

Çanakkale’de faaliyet gösteren firmaların İnsan Kaynakları Uzmanları ve Yöneticilerinin oluşturduğu İK 17 Platformu, kadın üyeleri ile Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü koordinasyonunda dünyada ve ülkemizdeki kadın çalışmalarını konuşmak adına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında dijital ortamda bir toplantı düzenledi.

2023

derneklerde yonetim becerileri egitimi

Derneklerde Yönetim Becerileri Eğitimi

Gelibolu'da faaliyet gösteren derneklerin yöneticilerine ve yönetim kurulu üyelerine yönetim becerileri eğitimi verildi.

2018

21 yuzyil beceri ve degerleri semineri

21. Yüzyıl Beceri Ve Değerleri Semineri

Idol Eğitim Kurumları ve ÇOMÜ Piri Reis Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Doç. Dilek Dönmez Polat iş birliğince hazırlanan “21.Yüzyıl Beceri ve Değerleri” semineri ilçemiz Atatürk Kültür Merkezi’nde 8 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 14:00’te düzenlendi.

2021

mezuniyete dogru soylesiler

bottom of page